Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza gelebilecek tüm soruları cevaplamaya çalıştık. Ancak burada olmayan bir sorunuz varsa bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

Bizim temel önceliğimiz sizin taleplerinize en uygun hocayı ve en uygun bütçeyi size sunmaktır. Bize vermiş olduğunuz çalışmalarınızı bütçenizi aşmayacak şekilde en uygun fiyatlarla, %100 müşteri memnuniyeti ile teslim etmekteyiz. Özellikle ilk aşamalarda güven eksikliği söz konusu olmaktadır, haklısınız. Ancak biz kurumsal bir firmayız ve hiçbir şekilde sizden toplu para talep etmiyoruz. Kısmi olarak ve küçük bütçeler ile başlıyoruz.
Herhangi bir yoğunluk olmadığı durumlarda sizinle hemen irtibata geçmekteyiz. Yoğunluk zamanlarında dahi sizi fazla bekletmemeye özen göstermekte, bu duruma fazlasıyla dikkat etmekteyiz. Fiyat tekliflerimiz ise kısa bir ön araştırmanın sonucunda 24 saat içinde sunulmaktadır.
Çalışmanız onaylanıncaya kadar sizlerle iletişim haline olup, ilk aşamada size iletilen şartlar dahilinde düzeltme işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Ancak hocalarınızın ekstra olan talepleri ya da önceden onay verip sonradan istediği değişiklikler için küçük ücretler talep edilebilmektedir.
Gizlilik politikamız ve uzman ekibimizle yapılan gizlilik sözleşmeleri dahilinde kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler veya kurumlarla paylaşılmaz. Çalışmalara dair bilgiler double-blind (çift kör) tekniğinden yararlanılarak uzman ekibimize iletilir. Bir başka ifadeyle, ne müşterilerimiz projelerinde görev alan uzman kadronun kişisel bilgilerine ulaşabilir, ne de uzman kadromuz müşterilerimizin bilgilerine ulaşabilir. Kişisel bilgilerin gizliliği, size ve emeğimize saygımızın doğal bir sonucudur ve işimizin en önemli parçalarındandır.
Ücretlendirme şu faktörlere bağlıdır: * Çalışmanın alanı * Çalışmanın gerektirdiği uzmanlık derecesi * Çalışmanın türü * Çalışmanın uzunluğu * Çalışmanın dili * Çalışmanın kapsamı * Çalışmanın ne kadar araştırma ve kaynak çalışması gerektireceği
Haftanı her günü 9:00 ile 21:00 arasında hizmet vermekteyiz. Ancak mevcut öğrencilerimizin çalışmalarında aksatma yaşanmaması için mail üzerinden 7/24 hizmet vermekteyiz.
Çalışma süreci size gönderilecek fiyat teklifinden sonra sizin kapora ödemesini yapmanız ile başlamaktadır. Fiyat teklifinde belirtilmiş olan koşullar dışında bir değişiklik talep etmeniz halinde bunu şirkete iletmeniz gerekmektedir.
Çalışmanız sizlere bölüm bölüm gönderilmektedir. Burada asıl amaç, çalışmada yapılması gerekilen değişikliklerin yapılması ve sizin onayınızla devam edilmesidir. Sizden onay almadığımız sürece çalışmanıza devam etmemizin herhangi bir anlamı olmayacaktır.
Sizin alanınıza en yakın hocamızı tercih etmekteyiz. Bu nedenle sizden bölümünüz hakkında ve hangi alandaki hocaların yapabileceği hakkında bilgi alındıktan sonra yalnızca istediğiniz alandaki hocalara yönlendiriyoruz. Hocalarımız kendi alanlarında uzman, deneyimli ve yalnızca akademik düzeyde hocalardan oluşmaktadır.
Çalışma teslimi tamamen sizin talebiniz doğrultusunda şekillenmektedir. Sürenin kısalığı, çalışmanın yetiştirilmesi anlamında bir sorun teşkil etmemekle birlikte, belirlenecek fiyat teklifleri üzerinde etkili olabilmektedir.
Çalışmanızdan tümüyle biz sorumlu olmaktayız. İstenilen değişiklikleri bize ilettiğiniz takdirde hocamız tarafından en kısa sürede düzenlenip size gönderilecektir. Bu aşamalarda yapılacak olan düzeltilerde herhangi bir ücret alınmamaktadır.
Çalışmanız siz ve danışman hocanız ile birlikte sıkı bir iş birliği dahilinde ilerlemektedir. Yani hocanız zaten çalışma bitene kadar birçok defa çalışmanızı görecek ve inceleyecektir. Beğenmeme gerekçeniz çalışma hakkında merkezimize iletmiş olduğunuz bilgi ve belgelerin eksik ve/veya hatalı olmasından kaynaklanmıyor ve size fiyat teklifinde sunulmuş olan koşulların dışına çıkmıyor ise gereken düzeltmeler sizi mağdur etmeyecek biçimde ve mümkün olan en kısa sürede – bilginiz dahilinde – gerçekleştirilecektir. Bu konuyla ilgili süreç hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ‘Kullanıcı Sözleşmesi’ni incelemenizi öneririz.
Çalışma süreci ve çalışmanızın durumu ile ilgili bilgileri "[email protected]" ile "[email protected]" adresine mail atarak ya da arayarak istediğiniz zaman sorabilirsiniz. Proje yöneticilerimiz çalışmanızda görevli ekipten gerekli bilgileri alarak size sorularınız ile ilgili bilgilendirme sağlayacaklardır.

Sorunuza Cevap Bulamadıysanız Aşağıdaki Formu Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.