Bizim Hikayemiz

Bizim Hikayemiz

Işık hızı ile gelişen modern dünya şartlarında akademik olarak öğrencilerimize ve iş hayatındaki arkadaşlarımıza destek olmak amacı ile profesyonel olarak destek olmak isteyen bir ekibiz…Öğrenciliğin getirmiş olduğu acemilik ile iş hayatının yoğunluğunu birebir yaşamış kimseler olarak bizler; en hızlı ve en pratik bir şekilde sizlere hizmet etmekten gurur ve onur duyarız.

“Eğitim, insanın okuIda öğrendiği her şeyi unuttuğunda arta kaIandır..”

AIbert Einstein

NEDEN BİZ

Çünkü; hayat tecrübelerimizden elde ettiğimiz kimliklerimiz ile bütün akademik taleplerinize karşılık üstlendiğimiz sorumluluğun bilincindeyiz. Empati esaslı etik ve bilimsel anlayışı baz alarak siz değerli arkadaşlarımıza maksimum destek olmaya çalışmaktayız. Bu desteğin temelinde tamamen sizlerin beklenti ve talepleri yatmakta olup hedefimiz size arzu ettiğiniz başarılı sonuçları kazandırmaktır.

BİZ KİMİZ

Işık hızı ile gelişen modern dünya şartlarında akademik olarak öğrencilerimize ve iş hayatındaki arkadaşlarımıza destek olmak amacı ile profesyonel olarak destek olmak isteyen bir ekibiz…

Öğrenciliğin getirmiş olduğu acemilik ile iş hayatının yoğunluğunu birebir yaşamış kimseler olarak bizler; en hızlı ve en pratik bir şekilde sizlere hizmet etmekten gurur ve onur duyarız.

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR

Tez yazdırmak istiyorum ama hangi firma güvenilir bilemiyorum mu diyorsunuz. Demekte haklısınız. Çünkü bir yanda ödenen para diğer taraftan alınan riskler... bizi arayıp da size nasıl güveneceğim diyen müşterilerimize şunu açık yüreklilikle söylüyoruz. “Tez yazdırmak sizin için son tercih değilse bize ve diğer hiçbir firmaya güvenmeyip kendiniz yazın.” Benzetmelerle durumu değerlendirecek olursak; en kaliteli bir cep telefonu, araba ya da aklınıza ne gelirse arızalı çıkabilir. Hele hele tez gibi objektif olmayan kriterlerle değerlendirilen ve sıfırdan oluşturulan özgün bir eser, sizin veya hocanızın bakış acısını yansıtmayabilir. Burada önemli olan birlikte tez yazacağınız firma sizden ne talep ediyor ne vaat ediyor ve bunlar sizce mantıklı mı?

Biz tez yazan ve bu konuda her türlü danışmanlığı profesyonel bir kadro ile sunan bir firma olarak İstanbul, Ankara, İzmir ya da Türkiye’nin herhangi bir şehrine hizmet vermekteyiz. Sistemimiz sayesinde sorun yaşanmasının önüne geçiyoruz. Burada öğrenci ve tezi yazan danışman arasında tampon görevi görerek iki tarafın gizliliğini azami ölçüde koruyoruz. Bu açıdan çalışmaları iki taraflı düşünmek zorundayız. Evet danışmanlarımız bu işi freelance şekilde yapan boş vakitlerinde tez yazan deneyimli kişilerdir. Alınan her ödeme biz de emanet olarak tutulur. Çalışmasını yapıp yollayan hocanın çalışması gözden geçirilir ve intihal sorunu olmadığı görüldükten sonra öğrenciye teslim edilir. Öğrenci kendi danışman hocasından dönüt alarak bize iletir ve yapılması gereken düzeltmeler en kısa sürede yapılır.

Bundan sonra diğer bölüme geçilir. Dolayısıyla alınan her ödeme sonrasında çalışmanın ilgili bölümü teslim edilir. Kısım kısım alınan danışman onayı ile tez bittiğinde tamamı için onay alınmış olur.

Biz kendi alanlarında lisansüstü eğitime sahip BİLİMSEL TEZ MERKEZİ ailesi olarak aldığımız her kuruşun hakkını vermek için çalışıyoruz. Bizi aradığınızda sözlü olarak konuştuğumuz tüm hususları sonrasında yazıya döküp size mail olarak iletiyoruz. Sizin talepleriniz ve bizim ücretlendirmemiz... Sonrasında şüpheye yer vermiyoruz.
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz